Welcome to Page Cool|

Tipy a triky

Kickování:
Tento zpusob vyhazování hráču ze serveru je jednoduchý a dokáže to každý hráč ! Jak na to ? Otevřete si konzoli ° (Pro ty co nevědí klávesa pod "Esc") , zobrazí se vám zelená tabulka na hoře do té napíšete "list" (bez uvozovek) tím vyvoláte seznam všech hráčů na serveru najdete si tam vašeho hráče kterého chcete kicknout a před jeho ménem sou čísla např. [325] to je ID hráče zapamatujete si ho a tentokrát napíšete "kick ID" v tomto případě "kick 325 a dáte enter. (bez uvozovek) po kick musí být mezera jinak vám to nebude fungovat ! No snad se vám to povede pokud ne stačí se jen zeptat Cl nebo ZCl !

Ukázka:
http://megaupload.sqweebs.com/upload/kick.jpg
Hlasování o novou mapu:
Opět otevřete konzoli (klavesa pod "Esc") a napíšete do ní mlchangecurmap to je kod pro změnu mapy dejme tomu že chceme hlasovat o mapu Osgiliath-City s 50ti body , napíšete tedy (mlchangecurmap Osgiliath-CityCTF points 50) a enter pokud chcete na čas napíšete (mlchangecurmap Osgiliath-CityCTF time 5422) čísla času si můžete vymyslet samy třeba si tam dejte 4587 to záleží na vás a o5 stisknete potom enter některé servery jsou nastaveny ze je zakázáno hlasovat o novou mapu čili vám to kdyz stisknete enter napíše" voting disabled by administrator " v tomto případe pak máte smůlu .
Ukázka:
http://megaupload.sqweebs.com/upload/mapa.jpg
Restart mapy:
Tento zpusob restartování mapy je velice ale velice jednoduchý ! napíšete do konzole (klávesa pod Esc) "restartmap" (bez uvozovek) a enter v tu ránu začne hlasování o restart nekdy i to admin zakáže tak vám to o5 napíše "voting disabled by administrator" ...
Ukázka:
http://megaupload.sqweebs.com/upload/restart.jpg

Nebouchající granáty:

Chcete někoho postrašit nobo si jen zkrátit dobu čekáním na vašeho kamaráda na prázdném serveru pak vás asi jistě pobavý nebouchající granaty jak na to ? Snadno ! Vezmete granat oghodite ho na zem pomocí klavesy "G" a niní odjistíte druhý granat a rychle pomocí klavesy "F" seberete ten na zemi a granat nebouchne kdo nechápe muže se kouknou na následující video.